ЪГЛОВИ ЛЕГЛА С РАКЛА И МЕХАНИЗЪМ EKO ЗА МАТРАЦИ 82Х190 СМ. ВЕНГЕ
Code: 493488


The offer is valid from 11.05.2026 until 18.05.2026
In stock
Short Description
- MATERIAL : ПДЧ
- LENGTH : 2760.00 мм
- WIDTH : 2330.00 мм
- HEIGHT : 675.00 мм
Shipping:
See credit plans
from4.34 €
/
8.49лв.
Interest, fees and APR

10х11.50€
/
10х22.49лв.
Price: 153.30 €114.97 € / 224.86 лв.
Save: 25 %
| Brand | EKO |
| MODEL | ЗА МАТРАЦИ 82Х190 СМ. ВЕНГЕ |
| MATERIAL | ПДЧ |
| COLOUR | ВЕНГЕ |
| LENGTH | 2760.00 мм |
| WIDTH | 2330.00 мм |
| HEIGHT | 675.00 мм |
| ADDITIONAL INFORMATION | ЗА МАТРАК 82X190 СМ. |
| EAN | 2000008968423 |

English 










