LED ПАНЕЛ ЗА ВГРАЖДАНЕ 40W 3CCT 60X60CM LIGHTEX AJAX
Код: 248994
Продуктът не е в наличност
Кратко описание
- МОДЕЛ : AJAX
- МОЩНОСТ W : 40.0 W
- СИЛА НА СВЕТЕНЕ : 6400 LM
| Марка | LIGHTEX |
| МОДЕЛ | AJAX |
| МОЩНОСТ W | 40.0 W |
| СИЛА НА СВЕТЕНЕ | 6400 LM |
| ДЪЛЖИНА | 60.00 см |
| ШИРИНА | 60.00 см |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| EAN | 3801064005027 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 















