LED ПАНЕЛ ЗА ВГРАЖДАНЕ 40W 3CCT 60X60CM LIGHTEX AJAX
Code: 248994
Product is out of stock
Short Description
- MODEL : AJAX
- MAXPOWER-W : 40.0 W
- POWER OF ILLUMINATION : 6400 LM
| Brand | LIGHTEX |
| MODEL | AJAX |
| MAXPOWER-W | 40.0 W |
| POWER OF ILLUMINATION | 6400 LM |
| LENGTH | 60.00 см |
| WIDTH | 60.00 см |
| COLOUR | WHITE |
| EAN | 3801064005027 |
No documents were found for this product

English 















