LED ПАНЕЛ ВЪНШЕН КВАДРАТ 18W 4000K VIVALUX HUGO
Код: 145206
В наличност
Кратко описание
- МОДЕЛ : HUGO
- ТИП : ЗА ВЪНШЕН МОНТАЖ
- МОЩНОСТ W : 18.0 W
- СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP : 20 IP
- СИЛА НА СВЕТЕНЕ : 1440 LM
- ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА : 4000 К
Доставка:
| Марка | VIVALUX |
| МОДЕЛ | HUGO |
| ТИП | ЗА ВЪНШЕН МОНТАЖ |
| МОЩНОСТ W | 18.0 W |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 20 IP |
| СИЛА НА СВЕТЕНЕ | 1440 LM |
| ДЪЛЖИНА | 17.50 см |
| ШИРИНА | 17.50 см |
| ВИСОЧИНА | 3.50 см |
| ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА | 4000 К |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | НЕ СЕ ДИМИРА, 20000H ЖИВОТ |
| EAN | 3800234851174 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












