LED ПАНЕЛ ВЪНШЕН КВАДРАТ 18W 4000K VIVALUX HUGO
Code: 145206
In stock
Short Description
- MODEL : HUGO
- TYPE : ЗА ВЪНШЕН МОНТАЖ
- MAXPOWER-W : 18.0 W
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 20 IP
- POWER OF ILLUMINATION : 1440 LM
- COLOR TEMPERATURE : 4000 К
Shipping:
| Brand | VIVALUX |
| MODEL | HUGO |
| TYPE | ЗА ВЪНШЕН МОНТАЖ |
| MAXPOWER-W | 18.0 W |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 20 IP |
| POWER OF ILLUMINATION | 1440 LM |
| LENGTH | 17.50 см |
| WIDTH | 17.50 см |
| HEIGHT | 3.50 см |
| COLOR TEMPERATURE | 4000 К |
| ADDITIONAL INFORMATION | НЕ СЕ ДИМИРА, 20000H ЖИВОТ |
| EAN | 3800234851174 |
No documents were found for this product

English 












