LED ПАНЕЛ ВЪНШЕН КРЪГ 24W 4000K Ф225 VIVALUX DARS
Код: 145205
В наличност
Кратко описание
- МОДЕЛ : DARS
- ТИП : ЗА ВЪНШЕН МОНТАЖ
- МОЩНОСТ W : 24.0 W
- СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP : 20 IP
- СИЛА НА СВЕТЕНЕ : 1920 LM
- ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА : 4000 К
Доставка:
| Марка | VIVALUX |
| МОДЕЛ | DARS |
| ТИП | ЗА ВЪНШЕН МОНТАЖ |
| МОЩНОСТ W | 24.0 W |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 20 IP |
| СИЛА НА СВЕТЕНЕ | 1920 LM |
| ШИРИНА | 22.50 см |
| ВИСОЧИНА | 3.50 см |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА | 4000 К |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | НЕ СЕ ДИМИРА, 20000H ЖИВОТ |
| EAN | 3800234851167 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












