LED ПАНЕЛ ВЪНШЕН КРЪГ 24W 4000K Ф225 VIVALUX DARS
Code: 145205
In stock
Short Description
- MODEL : DARS
- TYPE : ЗА ВЪНШЕН МОНТАЖ
- MAXPOWER-W : 24.0 W
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 20 IP
- POWER OF ILLUMINATION : 1920 LM
- COLOR TEMPERATURE : 4000 К
Shipping:
| Brand | VIVALUX |
| MODEL | DARS |
| TYPE | ЗА ВЪНШЕН МОНТАЖ |
| MAXPOWER-W | 24.0 W |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 20 IP |
| POWER OF ILLUMINATION | 1920 LM |
| WIDTH | 22.50 см |
| HEIGHT | 3.50 см |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| COLOR TEMPERATURE | 4000 К |
| ADDITIONAL INFORMATION | НЕ СЕ ДИМИРА, 20000H ЖИВОТ |
| EAN | 3800234851167 |
No documents were found for this product

English 












