LED ПАНЕЛ КВАДРАТ СТЪКЛО 15W SMD 3000K 198X198MM HOROZ MARIA
Код: 486431
Продуктът е изчерпан онлайн. Провери наличност по магазини.
Кратко описание
- МОДЕЛ : MARIA
- ТИП : ЗА ВГРАЖДАНЕ
- МОЩНОСТ W : 15.0 W
- СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP : 20 IP
- СИЛА НА СВЕТЕНЕ : 1150 LM
- ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА : 3000 К
| Марка | HOROZ |
| МОДЕЛ | MARIA |
| ТИП | ЗА ВГРАЖДАНЕ |
| МОЩНОСТ W | 15.0 W |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 20 IP |
| СИЛА НА СВЕТЕНЕ | 1150 LM |
| ДЪЛЖИНА | 19.80 см |
| ШИРИНА | 19.80 см |
| ВИСОЧИНА | 4.00 см |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ТЕГЛО | 0.794 kg |
| EAN | 8680985510972 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












