LED ПАНЕЛ КВАДРАТ СТЪКЛО 15W SMD 3000K 198X198MM HOROZ MARIA
Code: 486431
Unavailable online. Check the availability in stores.
Short Description
- MODEL : MARIA
- TYPE : ЗА ВГРАЖДАНЕ
- MAXPOWER-W : 15.0 W
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 20 IP
- POWER OF ILLUMINATION : 1150 LM
- COLOR TEMPERATURE : 3000 К
| Brand | HOROZ |
| MODEL | MARIA |
| TYPE | ЗА ВГРАЖДАНЕ |
| MAXPOWER-W | 15.0 W |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 20 IP |
| POWER OF ILLUMINATION | 1150 LM |
| LENGTH | 19.80 см |
| WIDTH | 19.80 см |
| HEIGHT | 4.00 см |
| COLOUR | БЯЛ |
| WEIGHT | 0.794 kg |
| EAN | 8680985510972 |
No documents were found for this product

English 












