LED ПАНЕЛ КРЪГ ВЪНШЕН 28W SMD 6400K Ф300MM HOROZ CAROLINE
Код: 486416



Офертата е валидна от 20.04.2026 до 27.04.2026
В наличност
Кратко описание
- МОДЕЛ : CAROLINE
- ТИП : ЗА ВЪНШЕН МОНТАЖ
- МОЩНОСТ W : 28.0 W
- СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP : 20 IP
- СИЛА НА СВЕТЕНЕ : 1960 LM
- ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА : 6400 К
Доставка:
Цена: 11.24 €8.99 € / 17.58 лв.
Спести: 20 %
| Марка | HOROZ |
| МОДЕЛ | CAROLINE |
| ТИП | ЗА ВЪНШЕН МОНТАЖ |
| МОЩНОСТ W | 28.0 W |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 20 IP |
| СИЛА НА СВЕТЕНЕ | 1960 LM |
| ВИСОЧИНА | 2.80 см |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ТЕГЛО | 0.960 kg |
| ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА | 6400 К |
| РАЗМЕР | Ф300MM |
| EAN | 8680985577951 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 

















