LED ПАНЕЛ КРЪГ ВЪНШЕН 28W SMD 6400K Ф300MM HOROZ CAROLINE
Code: 486416



The offer is valid from 20.04.2026 until 27.04.2026
In stock
Short Description
- MODEL : CAROLINE
- TYPE : ЗА ВЪНШЕН МОНТАЖ
- MAXPOWER-W : 28.0 W
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 20 IP
- POWER OF ILLUMINATION : 1960 LM
- COLOR TEMPERATURE : 6400 К
Shipping:
Price: 11.24 €8.99 € / 17.58 лв.
Save: 20 %
| Brand | HOROZ |
| MODEL | CAROLINE |
| TYPE | ЗА ВЪНШЕН МОНТАЖ |
| MAXPOWER-W | 28.0 W |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 20 IP |
| POWER OF ILLUMINATION | 1960 LM |
| HEIGHT | 2.80 см |
| COLOUR | БЯЛ |
| WEIGHT | 0.960 kg |
| COLOR TEMPERATURE | 6400 К |
| SIZE | Ф300MM |
| EAN | 8680985577951 |
No documents were found for this product

English 

















