LED ПАНЕЛ КРЪГ ВЪНШЕН 12W SMD 6400K Ф180MM HOROZ CAROLINE
Code: 486410
In stock
Short Description
- MODEL : CAROLINE
- TYPE : ЗА ВЪНШЕН МОНТАЖ
- MAXPOWER-W : 12.0 W
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 20 IP
- POWER OF ILLUMINATION : 840 LM
- COLOR TEMPERATURE : 6400 К
Shipping:
| Brand | HOROZ |
| MODEL | CAROLINE |
| TYPE | ЗА ВЪНШЕН МОНТАЖ |
| MAXPOWER-W | 12.0 W |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 20 IP |
| POWER OF ILLUMINATION | 840 LM |
| HEIGHT | 2.80 см |
| COLOUR | БЯЛ |
| WEIGHT | 0.396 kg |
| COLOR TEMPERATURE | 6400 К |
| SIZE | Ф180MM |
| EAN | 8680985577890 |
No documents were found for this product

English 


















