LED ПАНЕЛ КРЪГ 6W SMD 4000K Ф105MM VITO LENA-RX
Код: 487187
В наличност
Кратко описание
- МОДЕЛ : LENA-RX
- ТИП : ЗА ВГРАЖДАНЕ
- МОЩНОСТ W : 6.0 W
- СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP : 20 IP
- СИЛА НА СВЕТЕНЕ : 570 LM
- ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА : 4000 К
Доставка:
| Марка | VITO |
| МОДЕЛ | LENA-RX |
| ТИП | ЗА ВГРАЖДАНЕ |
| МОЩНОСТ W | 6.0 W |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 20 IP |
| СИЛА НА СВЕТЕНЕ | 570 LM |
| МАТЕРИАЛ | АЛУМИНИЙ/ПЛАСТМАСА |
| ВИСОЧИНА | 2.00 см |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ТЕГЛО | 1.000 kg |
| ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА | 4000 К |
| EAN | 8698553614229 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 

















