LED ПАНЕЛ КРЪГ 6W SMD 4000K Ф105MM VITO LENA-RX
Code: 487187
In stock
Short Description
- MODEL : LENA-RX
- TYPE : ЗА ВГРАЖДАНЕ
- MAXPOWER-W : 6.0 W
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 20 IP
- POWER OF ILLUMINATION : 570 LM
- COLOR TEMPERATURE : 4000 К
Shipping:
| Brand | VITO |
| MODEL | LENA-RX |
| TYPE | ЗА ВГРАЖДАНЕ |
| MAXPOWER-W | 6.0 W |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 20 IP |
| POWER OF ILLUMINATION | 570 LM |
| MATERIAL | АЛУМИНИЙ/ПЛАСТМАСА |
| HEIGHT | 2.00 см |
| COLOUR | БЯЛ |
| WEIGHT | 1.000 kg |
| COLOR TEMPERATURE | 4000 К |
| EAN | 8698553614229 |
No documents were found for this product

English 

















