LED ПАНЕЛ КРЪГ 18W SMD 4000K Ф205MM VITO LENA-RX
Code: 487188
In stock
Short Description
- MODEL : LENA-RX
- TYPE : ЗА ВГРАЖДАНЕ
- MAXPOWER-W : 18.0 W
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 20 IP
- POWER OF ILLUMINATION : 1710 LM
- COLOR TEMPERATURE : 4000 К
Shipping:
| Brand | VITO |
| MODEL | LENA-RX |
| TYPE | ЗА ВГРАЖДАНЕ |
| MAXPOWER-W | 18.0 W |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 20 IP |
| POWER OF ILLUMINATION | 1710 LM |
| MATERIAL | АЛУМИНИЙ/ПЛАСТМАСА |
| HEIGHT | 2.00 см |
| COLOUR | БЯЛ |
| WEIGHT | 1.000 kg |
| COLOR TEMPERATURE | 4000 К |
| EAN | 8698553614267 |
No documents were found for this product

English 

















