LED ПАНЕЛ 6W 4000K 12CM ЧЕРЕН VIVALUX ESTE
Код: 222700
В наличност
Кратко описание
- МОДЕЛ : ESTE
- ТИП : ЗА ВГРАЖДАНЕ
- МОЩНОСТ W : 6.0 W
- СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP : 20 IP
- СИЛА НА СВЕТЕНЕ : 400 LM
- ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА : 4000 К
Доставка:
| Марка | VIVALUX |
| МОДЕЛ | ESTE |
| ТИП | ЗА ВГРАЖДАНЕ |
| МОЩНОСТ W | 6.0 W |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 20 IP |
| СИЛА НА СВЕТЕНЕ | 400 LM |
| МАТЕРИАЛ | ПЛАСТМАСА |
| ШИРИНА | 12.00 см |
| ВИСОЧИНА | 2.10 см |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА | 4000 К |
| EAN | 3800234851754 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












