LED ПАНЕЛ 12W 4000K 16.8CM ЧЕРЕН VIVALUX ESTE
Код: 222701
В наличност
Кратко описание
- МОДЕЛ : ESTE
- ТИП : ЗА ВГРАЖДАНЕ
- МОЩНОСТ W : 12.0 W
- СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP : 20 IP
- СИЛА НА СВЕТЕНЕ : 850 LM
- ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА : 4000 К
Доставка:
| Марка | VIVALUX |
| МОДЕЛ | ESTE |
| ТИП | ЗА ВГРАЖДАНЕ |
| МОЩНОСТ W | 12.0 W |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 20 IP |
| СИЛА НА СВЕТЕНЕ | 850 LM |
| МАТЕРИАЛ | ПЛАСТМАСА |
| ШИРИНА | 16.80 см |
| ВИСОЧИНА | 2.10 см |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА | 4000 К |
| EAN | 3800234851761 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












