LED ПАНЕЛ 12W 4000K 16.8CM ЧЕРЕН VIVALUX ESTE
Code: 222701
In stock
Short Description
- MODEL : ESTE
- TYPE : ЗА ВГРАЖДАНЕ
- MAXPOWER-W : 12.0 W
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 20 IP
- POWER OF ILLUMINATION : 850 LM
- COLOR TEMPERATURE : 4000 К
Shipping:
| Brand | VIVALUX |
| MODEL | ESTE |
| TYPE | ЗА ВГРАЖДАНЕ |
| MAXPOWER-W | 12.0 W |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 20 IP |
| POWER OF ILLUMINATION | 850 LM |
| MATERIAL | ПЛАСТМАСА |
| WIDTH | 16.80 см |
| HEIGHT | 2.10 см |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| COLOR TEMPERATURE | 4000 К |
| EAN | 3800234851761 |
No documents were found for this product

English 












