LED ПАНЕЛ 3W 4000K КРЪГ V-TAC BACKLIT
Код: 222065
В наличност
Кратко описание
- МОДЕЛ : BACKLIT
- МОЩНОСТ W : 3.0 W
- СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP : 20 IP
- СИЛА НА СВЕТЕНЕ : 330 LM
- ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА : 4000 К
Доставка:
| Марка | V-TAC |
| МОДЕЛ | BACKLIT |
| МОЩНОСТ W | 3.0 W |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 20 IP |
| СИЛА НА СВЕТЕНЕ | 330 LM |
| ШИРИНА | 9.50 см |
| ВИСОЧИНА | 0.28 см |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА | 4000 К |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | МОНТАЖЕН ОТВОР Ф80ММ |
| EAN | 3800170201675 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 

















