LED ПАНЕЛ 3W 4000K КРЪГ V-TAC BACKLIT
Code: 222065
In stock
Short Description
- MODEL : BACKLIT
- MAXPOWER-W : 3.0 W
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 20 IP
- POWER OF ILLUMINATION : 330 LM
- COLOR TEMPERATURE : 4000 К
Shipping:
| Brand | V-TAC |
| MODEL | BACKLIT |
| MAXPOWER-W | 3.0 W |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 20 IP |
| POWER OF ILLUMINATION | 330 LM |
| WIDTH | 9.50 см |
| HEIGHT | 0.28 см |
| COLOUR | БЯЛ |
| COLOR TEMPERATURE | 4000 К |
| ADDITIONAL INFORMATION | МОНТАЖЕН ОТВОР Ф80ММ |
| EAN | 3800170201675 |
No documents were found for this product

English 

















