LED ПАНЕЛ 36W 60Х60 4000К V-TAC
Код: 237043
Продуктът е изчерпан онлайн. Провери наличност по магазини.
Кратко описание
- МОЩНОСТ W : 36.0 W
- СИЛА НА СВЕТЕНЕ : 4320 LM
- ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА : 4000 К
| Марка | V-TAC |
| МОЩНОСТ W | 36.0 W |
| СИЛА НА СВЕТЕНЕ | 4320 LM |
| ДЪЛЖИНА | 60.00 см |
| ШИРИНА | 60.00 см |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА | 4000 К |
| EAN | 3800170229198 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 















