LED ПАНЕЛ 36W 60Х60 4000К V-TAC
Code: 237043
Unavailable online. Check the availability in stores.
Short Description
- MAXPOWER-W : 36.0 W
- POWER OF ILLUMINATION : 4320 LM
- COLOR TEMPERATURE : 4000 К
| Brand | V-TAC |
| MAXPOWER-W | 36.0 W |
| POWER OF ILLUMINATION | 4320 LM |
| LENGTH | 60.00 см |
| WIDTH | 60.00 см |
| COLOUR | БЯЛ |
| COLOR TEMPERATURE | 4000 К |
| EAN | 3800170229198 |
No documents were found for this product

English 















