LED КРУШКА V-TAC E14 6W 6400K 470LM R50 SMN
Код: 493274
В наличност
Кратко описание
- МОДЕЛ : E14 6W 6400K 470LM R50 SMN
- МОЩНОСТ W : 6.0 W
- ЦОКЪЛ : E14
- СИЛА НА СВЕТЕНЕ : 470 LM
- ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА : 6400 К
- МОЩНОСТ W : 6.0 W
- ЦОКЪЛ : E14
- ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА : 6400 К
Доставка:
| Марка | V-TAC |
| МОДЕЛ | E14 6W 6400K 470LM R50 SMN |
| МОЩНОСТ W | 6.0 W |
| ЦОКЪЛ | E14 |
| СИЛА НА СВЕТЕНЕ | 470 LM |
| ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА | 6400 К |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| МОДЕЛ | E14 6W 6400K 470LM R50 SMN |
| МОЩНОСТ W | 6.0 W |
| ЦОКЪЛ | E14 |
| СИЛА НА СВЕТЕНЕ | 470 LM |
| ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА | 6400 К |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800157627535 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 











