LED КРУШКА V-TAC E14 6W 6400K 470LM R50 SMN
Code: 493274
In stock
Short Description
- MODEL : E14 6W 6400K 470LM R50 SMN
- MAXPOWER-W : 6.0 W
- SOCKET : E14
- POWER OF ILLUMINATION : 470 LM
- COLOR TEMPERATURE : 6400 К
- MAXPOWER-W : 6.0 W
- SOCKET : E14
- COLOR TEMPERATURE : 6400 К
Shipping:
| Brand | V-TAC |
| MODEL | E14 6W 6400K 470LM R50 SMN |
| MAXPOWER-W | 6.0 W |
| SOCKET | E14 |
| POWER OF ILLUMINATION | 470 LM |
| COLOR TEMPERATURE | 6400 К |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| MODEL | E14 6W 6400K 470LM R50 SMN |
| MAXPOWER-W | 6.0 W |
| SOCKET | E14 |
| POWER OF ILLUMINATION | 470 LM |
| COLOR TEMPERATURE | 6400 К |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 3800157627535 |
No documents were found for this product

English 











