LED КРУШКА V-TAC E14 4.5W 4000K 470LM P45
Код: 493276
В наличност
Кратко описание
- МОДЕЛ : E14 4.5W 4000K 470LM P45
- МОЩНОСТ W : 4.5 W
- ЦОКЪЛ : E14
- СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP : 20 IP
- СИЛА НА СВЕТЕНЕ : 470 LM
- ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА : 4000 К
- РАБОТНИ ЧАСОВЕ : 30000 H
- МОЩНОСТ W : 4.5 W
- ЦОКЪЛ : E14
- ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА : 4000 К
Доставка:
| Марка | V-TAC |
| МОДЕЛ | E14 4.5W 4000K 470LM P45 |
| МОЩНОСТ W | 4.5 W |
| ЦОКЪЛ | E14 |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 20 IP |
| МАТЕРИАЛ | ТЕРМО ПЛАСТМАСА |
| СИЛА НА СВЕТЕНЕ | 470 LM |
| ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА | 4000 К |
| РАБОТНИ ЧАСОВЕ | 30000 H |
| ГАРАНЦИЯ | 60 МЕСЕЦА |
| МОДЕЛ | E14 4.5W 4000K 470LM P45 |
| МОЩНОСТ W | 4.5 W |
| ЦОКЪЛ | E14 |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 20 IP |
| МАТЕРИАЛ | ТЕРМО ПЛАСТМАСА |
| СИЛА НА СВЕТЕНЕ | 470 LM |
| ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА | 4000 К |
| РАБОТНИ ЧАСОВЕ | 30000 H |
| ГАРАНЦИЯ | 60 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800157698597 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 











