LED КРУШКА V-TAC E14 4.5W 4000K 470LM P45
Code: 493276
In stock
Short Description
- MODEL : E14 4.5W 4000K 470LM P45
- MAXPOWER-W : 4.5 W
- SOCKET : E14
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 20 IP
- POWER OF ILLUMINATION : 470 LM
- COLOR TEMPERATURE : 4000 К
- AVERAGE LIFE : 30000 H
- MAXPOWER-W : 4.5 W
- SOCKET : E14
- COLOR TEMPERATURE : 4000 К
Shipping:
| Brand | V-TAC |
| MODEL | E14 4.5W 4000K 470LM P45 |
| MAXPOWER-W | 4.5 W |
| SOCKET | E14 |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 20 IP |
| MATERIAL | ТЕРМО ПЛАСТМАСА |
| POWER OF ILLUMINATION | 470 LM |
| COLOR TEMPERATURE | 4000 К |
| AVERAGE LIFE | 30000 H |
| WARRANTY | 60 MONTHS |
| MODEL | E14 4.5W 4000K 470LM P45 |
| MAXPOWER-W | 4.5 W |
| SOCKET | E14 |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 20 IP |
| MATERIAL | ТЕРМО ПЛАСТМАСА |
| POWER OF ILLUMINATION | 470 LM |
| COLOR TEMPERATURE | 4000 К |
| AVERAGE LIFE | 30000 H |
| WARRANTY | 60 MONTHS |
| EAN | 3800157698597 |
No documents were found for this product

English 











