LED КРУШКА PHILIPS E14 5.5W 2700K 470LM СВЕЩ
Код: 480306
В наличност
Кратко описание
- МОДЕЛ : E14 5.5W 2700K 470LM СВЕЩ
- МОЩНОСТ W : 5.5 W
- ЦОКЪЛ : E14
- СИЛА НА СВЕТЕНЕ : 470 LM
- ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА : 2700 К
- РАБОТНИ ЧАСОВЕ : 15000 H
- МОЩНОСТ W : 5.5 W
- ЦОКЪЛ : E14
- ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА : 2700 К
Доставка:
| Марка | PHILIPS |
| МОДЕЛ | E14 5.5W 2700K 470LM СВЕЩ |
| МОЩНОСТ W | 5.5 W |
| ЦОКЪЛ | E14 |
| СИЛА НА СВЕТЕНЕ | 470 LM |
| ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА | 2700 К |
| РАБОТНИ ЧАСОВЕ | 15000 H |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| МОДЕЛ | E14 5.5W 2700K 470LM СВЕЩ |
| МОЩНОСТ W | 5.5 W |
| ЦОКЪЛ | E14 |
| СИЛА НА СВЕТЕНЕ | 470 LM |
| ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА | 2700 К |
| РАБОТНИ ЧАСОВЕ | 15000 H |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8719514309364 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












