LED КРУШКА PHILIPS E14 5.5W 2700K 470LM СВЕЩ
Code: 480306
In stock
Short Description
- MODEL : E14 5.5W 2700K 470LM СВЕЩ
- MAXPOWER-W : 5.5 W
- SOCKET : E14
- POWER OF ILLUMINATION : 470 LM
- COLOR TEMPERATURE : 2700 К
- AVERAGE LIFE : 15000 H
- MAXPOWER-W : 5.5 W
- SOCKET : E14
- COLOR TEMPERATURE : 2700 К
Shipping:
| Brand | PHILIPS |
| MODEL | E14 5.5W 2700K 470LM СВЕЩ |
| MAXPOWER-W | 5.5 W |
| SOCKET | E14 |
| POWER OF ILLUMINATION | 470 LM |
| COLOR TEMPERATURE | 2700 К |
| AVERAGE LIFE | 15000 H |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| MODEL | E14 5.5W 2700K 470LM СВЕЩ |
| MAXPOWER-W | 5.5 W |
| SOCKET | E14 |
| POWER OF ILLUMINATION | 470 LM |
| COLOR TEMPERATURE | 2700 К |
| AVERAGE LIFE | 15000 H |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 8719514309364 |
No documents were found for this product

English 












