LED КРУШКА PHILIPS E14 4.9W 2700K СВЕЩ
Код: 233274
В наличност
Кратко описание
- МОДЕЛ : E14 4.9W 2700K СВЕЩ
- МОЩНОСТ W : 4.9 W
- ЦОКЪЛ : E14
- СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP : 20 IP
- СИЛА НА СВЕТЕНЕ : 470 LM
- ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА : 2700 К
- РАБОТНИ ЧАСОВЕ : 15000
- МОЩНОСТ W : 4.9 W
- ЦОКЪЛ : E14
- ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА : 2700 К
Доставка:
| Марка | PHILIPS |
| МОДЕЛ | E14 4.9W 2700K СВЕЩ |
| МОЩНОСТ W | 4.9 W |
| ЦОКЪЛ | E14 |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 20 IP |
| СИЛА НА СВЕТЕНЕ | 470 LM |
| ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА | 2700 К |
| РАБОТНИ ЧАСОВЕ | 15000 |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | НЕ СЕ ДИМИРА |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| МОДЕЛ | E14 4.9W 2700K СВЕЩ |
| МОЩНОСТ W | 4.9 W |
| ЦОКЪЛ | E14 |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 20 IP |
| СИЛА НА СВЕТЕНЕ | 470 LM |
| ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА | 2700 К |
| РАБОТНИ ЧАСОВЕ | 15000 |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | НЕ СЕ ДИМИРА |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8719514312524 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 













