LED КРУШКА PHILIPS E14 4.9W 2700K СВЕЩ
Code: 233274
In stock
Short Description
- MODEL : E14 4.9W 2700K СВЕЩ
- MAXPOWER-W : 4.9 W
- SOCKET : E14
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 20 IP
- POWER OF ILLUMINATION : 470 LM
- COLOR TEMPERATURE : 2700 К
- AVERAGE LIFE : 15000
- MAXPOWER-W : 4.9 W
- SOCKET : E14
- COLOR TEMPERATURE : 2700 К
Shipping:
| Brand | PHILIPS |
| MODEL | E14 4.9W 2700K СВЕЩ |
| MAXPOWER-W | 4.9 W |
| SOCKET | E14 |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 20 IP |
| POWER OF ILLUMINATION | 470 LM |
| COLOR TEMPERATURE | 2700 К |
| AVERAGE LIFE | 15000 |
| ADDITIONAL INFORMATION | НЕ СЕ ДИМИРА |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| MODEL | E14 4.9W 2700K СВЕЩ |
| MAXPOWER-W | 4.9 W |
| SOCKET | E14 |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 20 IP |
| POWER OF ILLUMINATION | 470 LM |
| COLOR TEMPERATURE | 2700 К |
| AVERAGE LIFE | 15000 |
| ADDITIONAL INFORMATION | НЕ СЕ ДИМИРА |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 8719514312524 |
No documents were found for this product

English 













