LED КРУШКА PHILIPS E14 2.8W 2700K 250LM
Код: 431498
В наличност
Кратко описание
- МОДЕЛ : E14 2.8W 2700K 250LM
- МОЩНОСТ W : 2.8 W
- ЦОКЪЛ : E14
- СИЛА НА СВЕТЕНЕ : 250 LM
- ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА : 2700 К
- РАБОТНИ ЧАСОВЕ : 15000 H
- МОЩНОСТ W : 2.8 W
- ЦОКЪЛ : E14
- ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА : 2700 К
Доставка:
| Марка | PHILIPS |
| МОДЕЛ | E14 2.8W 2700K 250LM |
| МОЩНОСТ W | 2.8 W |
| ЦОКЪЛ | E14 |
| СИЛА НА СВЕТЕНЕ | 250 LM |
| ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА | 2700 К |
| РАБОТНИ ЧАСОВЕ | 15000 H |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ГАРАНЦИЯ: 2Г. |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| МОДЕЛ | E14 2.8W 2700K 250LM |
| МОЩНОСТ W | 2.8 W |
| ЦОКЪЛ | E14 |
| СИЛА НА СВЕТЕНЕ | 250 LM |
| ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА | 2700 К |
| РАБОТНИ ЧАСОВЕ | 15000 H |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ГАРАНЦИЯ: 2Г. |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8719514309784 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 











