LED КРУШКА PHILIPS E14 2.8W 2700K 250LM
Code: 431498
In stock
Short Description
- MODEL : E14 2.8W 2700K 250LM
- MAXPOWER-W : 2.8 W
- SOCKET : E14
- POWER OF ILLUMINATION : 250 LM
- COLOR TEMPERATURE : 2700 К
- AVERAGE LIFE : 15000 H
- MAXPOWER-W : 2.8 W
- SOCKET : E14
- COLOR TEMPERATURE : 2700 К
Shipping:
| Brand | PHILIPS |
| MODEL | E14 2.8W 2700K 250LM |
| MAXPOWER-W | 2.8 W |
| SOCKET | E14 |
| POWER OF ILLUMINATION | 250 LM |
| COLOR TEMPERATURE | 2700 К |
| AVERAGE LIFE | 15000 H |
| ADDITIONAL INFORMATION | ГАРАНЦИЯ: 2Г. |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| MODEL | E14 2.8W 2700K 250LM |
| MAXPOWER-W | 2.8 W |
| SOCKET | E14 |
| POWER OF ILLUMINATION | 250 LM |
| COLOR TEMPERATURE | 2700 К |
| AVERAGE LIFE | 15000 H |
| ADDITIONAL INFORMATION | ГАРАНЦИЯ: 2Г. |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 8719514309784 |
No documents were found for this product

English 











