LED КРУШКА LEDVANCE G4 2.6W 2700K 300LM
Код: 228466
В наличност
Доставка:
| Марка | LEDVANCE |
| МОДЕЛ | G4 2.6W 2700K 300LM |
| МОЩНОСТ W | 2.6 W |
| ЦОКЪЛ | G4 |
| СИЛА НА СВЕТЕНЕ | 300 LM |
| ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА | 2700 К |
| РАБОТНИ ЧАСОВЕ | 15000 |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | 12V, 4X1.5CM |
| ГАРАНЦИЯ | 48 МЕСЕЦА |
| EAN | 4099854248726 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












