LED КРУШКА LEDVANCE G4 2.6W 2700K 300LM
Code: 228466
In stock
Shipping:
| Brand | LEDVANCE |
| MODEL | G4 2.6W 2700K 300LM |
| MAXPOWER-W | 2.6 W |
| SOCKET | G4 |
| POWER OF ILLUMINATION | 300 LM |
| COLOR TEMPERATURE | 2700 К |
| AVERAGE LIFE | 15000 |
| ADDITIONAL INFORMATION | 12V, 4X1.5CM |
| WARRANTY | 48 MONTHS |
| EAN | 4099854248726 |
No documents were found for this product

English 












