ЛАМПИОН СРЕБРО/ОРАНЖЕВО RABALUX ACTION
Код: 440240


Офертата е валидна от 11.05.2026 до 18.05.2026
В наличност
Кратко описание
- МОДЕЛ : ACTION
- МОЩНОСТ W : 75.0 W
- ЦОКЪЛ : E27+E14
- СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP : 20 IP
- ЦВЯТ : СРЕБРО
Доставка:
Цена: 40.90 €24.54 € / 48.00 лв.
Спести: 40 %
| Марка | RABALUX |
| МОДЕЛ | ACTION |
| МОЩНОСТ W | 75.0 W |
| ЦОКЪЛ | E27+E14 |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 20 IP |
| МАТЕРИАЛ | МЕТАЛ, ПЛАСТМАСА |
| ШИРИНА | 23.00 см |
| ВИСОЧИНА | 178.00 см |
| ЦВЯТ | СРЕБРО |
| ТЕГЛО | 3.150 kg |
| СЪВМЕСТИМОСТ С ЕНЕРГИЕН КЛАС | A++, A+, A, B, C, D, E |
| EAN | 5998250340265 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 










