ЛАМПИОН СРЕБРО/ОРАНЖЕВО RABALUX ACTION
Code: 440240


The offer is valid from 11.05.2026 until 18.05.2026
In stock
Short Description
- MODEL : ACTION
- MAXPOWER-W : 75.0 W
- SOCKET : E27+E14
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 20 IP
- COLOUR : СРЕБРО
Shipping:
Price: 40.90 €24.54 € / 48.00 лв.
Save: 40 %
| Brand | RABALUX |
| MODEL | ACTION |
| MAXPOWER-W | 75.0 W |
| SOCKET | E27+E14 |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 20 IP |
| MATERIAL | МЕТАЛ, ПЛАСТМАСА |
| WIDTH | 23.00 см |
| HEIGHT | 178.00 см |
| COLOUR | СРЕБРО |
| WEIGHT | 3.150 kg |
| COMPATIBILITY WITH ENERGYCLASS | A++, A+, A, B, C, D, E |
| EAN | 5998250340265 |
No documents were found for this product

English 










