PVC ЛАМПЕРИЯ VILO CONCRETE STONE
Код: 233259




Офертата е валидна от 15.04.2026 до 06.05.2026
В наличност
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : PVC
- ДЪЛЖИНА : 2650.00 мм
- ШИРИНА : 250.00 мм
- ДЕБЕЛИНА : 8.00 мм
Доставка:
Цена М2:
9.49 € 18.56 лв. Цена за ПАКЕТ (1 ПАКЕТ- 2.65 М2):
25.14 € 49.17 лв. | Марка | VILO |
| МОДЕЛ | CONCRETE STONE |
| МАТЕРИАЛ | PVC |
| ВОДОУСТОЙЧИВ | Да |
| ДЪЛЖИНА | 2650.00 мм |
| ШИРИНА | 250.00 мм |
| ДЕБЕЛИНА | 8.00 мм |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ПРОИЗВЕДЕНО В ПОЛША |
| ОСНОВНА МЕРНА ЕДИНИЦА | ПАКЕТ |
| Вторична мерна единица | М2 |
| Отношение мерни единици | 2.6500 |
| EAN | 5905952300930 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 













