PVC ЛАМПЕРИЯ VILO CONCRETE STONE
Code: 233259




The offer is valid from 15.04.2026 until 06.05.2026
In stock
Short Description
- MATERIAL : PVC
- LENGTH : 2650.00 мм
- WIDTH : 250.00 мм
- THICKNESS : 8.00 мм
Shipping:
Price М2:
9.49 € 18.56 лв. Price for ПАКЕТ (1 ПАКЕТ- 2.65 М2):
25.14 € 49.17 лв. | Brand | VILO |
| MODEL | CONCRETE STONE |
| MATERIAL | PVC |
| WATERPROOF | Yes |
| LENGTH | 2650.00 мм |
| WIDTH | 250.00 мм |
| THICKNESS | 8.00 мм |
| ADDITIONAL INFORMATION | ПРОИЗВЕДЕНО В ПОЛША |
| PRIMARY UNIT NAME | ПАКЕТ |
| SECOND UNIT NAME | М2 |
| SECOND UNIT RATIO | 2.6500 |
| EAN | 5905952300930 |
No documents were found for this product

English 













