3D MDF ЛАМПЕРИЯ KRONO ORIGINAL KRONOWALL ДЪБ АСПЕН
Код: 229302


Офертата е валидна от 11.05.2026 до 18.05.2026
В наличност
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : MDF
- ДЕКОР : ДЪБ АСПЕН
- ДЪЛЖИНА : 1296.00 мм
- ШИРИНА : 132.00 мм
- ДЕБЕЛИНА : 12.00 мм
Доставка:
Цена M2:
21.47 €16.09 € 31.47 лв. Цена за ПАКЕТ (1 ПАКЕТ - 1.37 M2):
29.41 €22.05 € 43.13 лв. Спести: 25 %
| Марка | KRONO ORIGINAL |
| МОДЕЛ | KRONOWALL ДЪБ АСПЕН |
| МАТЕРИАЛ | MDF |
| ДЕКОР | ДЪБ АСПЕН |
| ДЪЛЖИНА | 1296.00 мм |
| ШИРИНА | 132.00 мм |
| ДЕБЕЛИНА | 12.00 мм |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ПРОИЗВЕДЕНО В ГЕРМАНИЯ |
| ОСНОВНА МЕРНА ЕДИНИЦА | ПАКЕТ |
| Вторична мерна единица | M2 |
| Отношение мерни единици | 1.3700 |
| EAN | 4042456309395 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 










