3D MDF ЛАМПЕРИЯ KRONO ORIGINAL KRONOWALL ДЪБ АСПЕН
Code: 229302


The offer is valid from 11.05.2026 until 18.05.2026
In stock
Short Description
- MATERIAL : MDF
- DECOR : ДЪБ АСПЕН
- LENGTH : 1296.00 мм
- WIDTH : 132.00 мм
- THICKNESS : 12.00 мм
Shipping:
Price M2:
21.47 €16.09 € 31.47 лв. Price for ПАКЕТ (1 ПАКЕТ - 1.37 M2):
29.41 €22.05 € 43.13 лв. Save: 25 %
| Brand | KRONO ORIGINAL |
| MODEL | KRONOWALL ДЪБ АСПЕН |
| MATERIAL | MDF |
| DECOR | ДЪБ АСПЕН |
| LENGTH | 1296.00 мм |
| WIDTH | 132.00 мм |
| THICKNESS | 12.00 мм |
| ADDITIONAL INFORMATION | ПРОИЗВЕДЕНО В ГЕРМАНИЯ |
| PRIMARY UNIT NAME | ПАКЕТ |
| SECOND UNIT NAME | M2 |
| SECOND UNIT RATIO | 1.3700 |
| EAN | 4042456309395 |
No documents were found for this product

English 










