АЛУМИНИЕВ ЛИСТ ПЕРФОРИРАН 1000 X 120 MM ALFER ALUMINIUM
Код: 456475
В наличност
Кратко описание
- ДЕБЕЛИНА : 1.60 мм
- ШИРИНА : 120.00 мм
- ДЪЛЖИНА : 1000.00 мм
- МАТЕРИАЛ : АЛУМИНИЙ
Доставка:
| Марка | ALFER ALUMINIUM |
| ДЕБЕЛИНА | 1.60 мм |
| ШИРИНА | 120.00 мм |
| ДЪЛЖИНА | 1000.00 мм |
| МАТЕРИАЛ | АЛУМИНИЙ |
| ПОКРИТИЕ | Не |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ПЕРФОРИРАН - 10 Х 5 ММ |
| EAN | 4001116374609 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












