АЛУМИНИЕВ ЛИСТ ПЕРФОРИРАН 1000 X 120 MM ALFER ALUMINIUM
Code: 456475
In stock
Short Description
- THICKNESS : 1.60 мм
- WIDTH : 120.00 мм
- LENGTH : 1000.00 мм
- MATERIAL : АЛУМИНИЙ
Shipping:
| Brand | ALFER ALUMINIUM |
| THICKNESS | 1.60 мм |
| WIDTH | 120.00 мм |
| LENGTH | 1000.00 мм |
| MATERIAL | АЛУМИНИЙ |
| COVERING | No |
| ADDITIONAL INFORMATION | ПЕРФОРИРАН - 10 Х 5 ММ |
| EAN | 4001116374609 |
No documents were found for this product

English 












