LED ПЛАФОН 80W С ДИСТАНЦИОННО УПРАВЛЕНИЕ D-IL BROKEN CIRCLE
Код: 224130
В наличност
Доставка:
| Марка | D-IL |
| МОДЕЛ | BROKEN CIRCLE |
| МОЩНОСТ W | 80.0 W |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 20 IP |
| МАТЕРИАЛ | МЕТАЛ И ПОЛИМЕТИЛМЕТАКРИЛАТ |
| СИЛА НА СВЕТЕНЕ | 6800 LM |
| ДИСТАНЦИОННО УПРАВЛЕНИЕ | Да |
| ДЪЛЖИНА | 52.00 см |
| ШИРИНА | 40.00 см |
| ВИСОЧИНА | 7.00 см |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800232863247 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 











