LED ПЛАФОН 80W С ДИСТАНЦИОННО УПРАВЛЕНИЕ D-IL BROKEN CIRCLE
Code: 224130
In stock
Shipping:
| Brand | D-IL |
| MODEL | BROKEN CIRCLE |
| MAXPOWER-W | 80.0 W |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 20 IP |
| MATERIAL | МЕТАЛ И ПОЛИМЕТИЛМЕТАКРИЛАТ |
| POWER OF ILLUMINATION | 6800 LM |
| REMOTE CONTROL | Yes |
| LENGTH | 52.00 см |
| WIDTH | 40.00 см |
| HEIGHT | 7.00 см |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 3800232863247 |
No documents were found for this product

English 











