LED ПЛАФОН 72W CCT ДИМИРАНЕ ДИСТАНЦИОННО УПРАВЛЕНИЕ LIGHTEX NESTOR
Код: 132843
В наличност
Доставка:
| Марка | LIGHTEX |
| МОДЕЛ | NESTOR |
| МОЩНОСТ W | 72.0 W |
| ЦВЯТ | СИВО С БЯЛО |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 20 IP |
| МАТЕРИАЛ | ПЛАСТМАСА |
| СИЛА НА СВЕТЕНЕ | 5400 LM |
| ДИСТАНЦИОННО УПРАВЛЕНИЕ | Да |
| ШИРИНА | 55.00 см |
| ВИСОЧИНА | 7.50 см |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | 30000H |
| EAN | 3800883119267 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 

















