LED ПЛАФОН 72W CCT ДИМИРАНЕ ДИСТАНЦИОННО УПРАВЛЕНИЕ LIGHTEX NESTOR
Code: 132843
In stock
Shipping:
| Brand | LIGHTEX |
| MODEL | NESTOR |
| MAXPOWER-W | 72.0 W |
| COLOUR | СИВО С БЯЛО |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 20 IP |
| MATERIAL | ПЛАСТМАСА |
| POWER OF ILLUMINATION | 5400 LM |
| REMOTE CONTROL | Yes |
| WIDTH | 55.00 см |
| HEIGHT | 7.50 см |
| ADDITIONAL INFORMATION | 30000H |
| EAN | 3800883119267 |
No documents were found for this product

English 












