LED ПЛАФОН 63W CCT 4800LM BELIGHT
Код: 245312
В наличност
Доставка:
| Марка | BELIGHT |
| МОЩНОСТ W | 63.0 W |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 20 IP |
| МАТЕРИАЛ | МЕТАЛ, СИНТЕТИКА |
| СИЛА НА СВЕТЕНЕ | 4800 LM |
| ДЪЛЖИНА | 64.00 см |
| ШИРИНА | 62.00 см |
| ВИСОЧИНА | 7.00 см |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800231891456 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 

















