LED ПЛАФОН 63W CCT 4800LM BELIGHT
Code: 245312
In stock
Shipping:
| Brand | BELIGHT |
| MAXPOWER-W | 63.0 W |
| COLOUR | БЯЛ |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 20 IP |
| MATERIAL | МЕТАЛ, СИНТЕТИКА |
| POWER OF ILLUMINATION | 4800 LM |
| LENGTH | 64.00 см |
| WIDTH | 62.00 см |
| HEIGHT | 7.00 см |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 3800231891456 |
No documents were found for this product

English 

















