LED ПЛАФОН 50W ДИСТАНЦИОННО УПРАВЛЕНИЕ СИВ 84031 V-TAC
Код: 245274









Офертата е валидна от 11.05.2026 до 18.05.2026
В наличност
Доставка:
Цена: 79.99 €39.99 € / 78.21 лв.
Спести: 50 %
| Марка | V-TAC |
| МОЩНОСТ W | 50.0 W |
| ЦВЯТ | СИВ |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 20 IP |
| МАТЕРИАЛ | МЕТАЛ, ПЛАСТМАСА, АКРИЛ |
| СИЛА НА СВЕТЕНЕ | 4000 LM |
| ДИСТАНЦИОННО УПРАВЛЕНИЕ | Да |
| ШИРИНА | 55.00 см |
| ВИСОЧИНА | 7.00 см |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800170255432 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 

















