LED ПЛАФОН 50W ДИСТАНЦИОННО УПРАВЛЕНИЕ СИВ 84031 V-TAC
Code: 245274









The offer is valid from 11.05.2026 until 18.05.2026
In stock
Shipping:
Price: 79.99 €39.99 € / 78.21 лв.
Save: 50 %
| Brand | V-TAC |
| MAXPOWER-W | 50.0 W |
| COLOUR | СИВ |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 20 IP |
| MATERIAL | МЕТАЛ, ПЛАСТМАСА, АКРИЛ |
| POWER OF ILLUMINATION | 4000 LM |
| REMOTE CONTROL | Yes |
| WIDTH | 55.00 см |
| HEIGHT | 7.00 см |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 3800170255432 |
No documents were found for this product

English 

















